Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Hakkında
Web sitemize üye olmak için Üyelik formunu doldurmanız yeterlidir. Üyelik bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız; olası iletişim ve teslimat problemleri için önem arz etmektedir.

Üyelik İptali
Üyeler dilediği zaman üyeliği sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırmanızın ardından sitemiz ile ilişiğiniz kesilmiş olacaktır. Üyeliğinizi sonlandırmak için iletişim bölümünden bize ulaşarak talebinizi iletmelisiniz. Şu durumlarda üyelik iptali gerçekleşmez:

1 – Üyenin son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse,
2 – Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa,
3 – Üyeye kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa.

Şu durumlarda ise üyelik tarafımızdan iptal edilebilir:
1 – Ahlak dışı mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa,
2 – Sahtekarlık girişiminde bulunduysa,
3 – Sisteme veya Zümrüt Doğaltaş Tespih Aksesuar ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.

Üye Güvenliği
Üyenin güvenliği için sitemizde her türlü önlem alınmıştır. Sitemize girişte kullandığınız bilgileri hiç kimse ile paylaşmayın ve güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.

Farklı Adres
Siparişler sonlandırılırken üyenin sisteme kayıtlı adresi dışında farklı bir adres ekleme olanağı bulunmaktadır. Bu bölüm; arkadaşlarınıza hediye gönderirken kullanabileceğiniz gibi farklı adreslerde olduğunuz dönemlerde de kullanabilmeniz için düşünülmüştür.

Ürün Yorumları
Her ürüne kullanıcıların düşünce ve deneyimlerini aktarmaları için kullanıcı yorumları bölümü eklenmiştir. Müşteri yorumları ile daha bilinçli ve güvenilir bir alışveriş ortamı doğacaktır. Zümrüt Doğaltaş Tespih Aksesuar, genel ahlak çerçevesinde yazılmayan yorumları silme hakkını saklı tutar.

Firma Ünvanı: MEHMET KARAKUZU(ZÜMRÜT TAKI AKSESUAR)