TESLİMAT KOŞULLARI

– Siparişiniz, bankanızın onayının ardından bankanızın güvenlik departmanı tarafından zumruttasevim.com’nin sipariş sistemine iletilir.

– Siparişiniz, belirttiğiniz tercihler doğrultusunda ürün bilgisinde verilen süre içerisinde hazırlanır ve kargoya teslim edilir. (Özel üretim ve el işçiliği ürünler için lütfen Müşteri Temsilcimiz ile görüşünüz.)

– Siparişiniz kargoya verildiğinde size sistemimiz tarafından sipariş takip bilgilerinizi içeren bir mail gönderilir. Zümrüt Doğaltaş Tespih Aksesuar, belirtilen sürenin aşılması durumunda e-posta veya telefon ile tarafınıza bilgilendirme yapmamaktadır. Ancak dilediğiniz zaman siparişinizin durumu ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

– Siparişiniz; anlaşmalı kargo firmamız ile teslim edilir. zumruttasevim.com, gerek gördüğünde kargo firmasını değiştirme hakkını saklı tutar.

– Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde tarafınıza e-posta ile bilgilendirme mesajı atılır.
– Kargo firmasına teslim edilen siparişlerin,1-3 iş günü içerisinde (kargo firmasının teslimat yapmadığı günler dışında) tarafınıza ulaşması beklenir.

Firma Ünvanı: MEHMET KARAKUZU(ZÜMRÜT TAKI AKSESUAR)
Firma Adresi: Cumhuriyet Cd. Demirtaşpaşa Mh. No:60 Osmangazi BURSA
İletişim Bilgileri: +90 0532 6446978
E-Mail: [email protected]