Sipariş ve Kargo Süreci

Alışverişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Nasıl Sipariş Vereceğim ?

Online Sipariş
https://zumruttasevim.com/ online mağazasından beğendiğiniz ürünleri sepete ekle butonuna tıklayarak seçme işlemini gerçekleştirdikten sonra sepet sayfasında renk ve adet seçiminizi yaptıktan sonra “Satın Al ” butonuna tıklayarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Siparişinizin başarıyla tamamlandığını anlayabilmeniz için Siparişiniz Başarıyla Alınmıştır Sayfasını görmeniz gerekmektedir. Ayrıca sisteme belirttiğiniz e-mail adresinize anlık olarak siparişinizin ayrıntılarını içeren bir e-mail de gelecektir.

Siparişinizi oluştururken teknik bir problem yaşıyorsanız sistemde yer alan Canlı Destek Sistemimizden yada [email protected] adresinden e-mail yolu ile yardım talep edebilirsiniz.

Telefon İle Sipariş
Zümrüt Doğaltaş Tespih Aksesuar sipariş hattı 0532 644 69 78 ı arayarak siparişinizi müşteri temsilcilerimize verebilirsiniz.

Whatsapp Sipariş
Zümrüt Doğaltaş Tespih Aksesuar Whatsapp hattı 0532 644 69 78 numaramıza yazarak müşteri temsilcilerimize sipariş verebilirsiniz.

SMS ile Sipariş
Zümrüt Doğaltaş Tespih Aksesuar sipariş hattı 0532 644 69 78 numarasına cep telefonunuzdan kısa mesaj göndererek siparişinizi oluşturabilirsiniz.
Mesaj içerisinde sipariş etmek istediğiniz ürünlerin adları, renkleri ve adetleri ile adres bilginiz ve İsim soy isim bilginizi paylaşmanız yeterlidir.
Müşteri Temsilcimiz sipariş teyidi için size ulaşacak ve siparişiniz işleme alınacaktır.

Siparişimi Nasıl Takip Edeceğim ?

zumruttasevim.com online mağazamızdan verdiğiniz siparişler ile ilgili tüm ayrıntılar sisteme kayıtlı olan e-mail adresinize detayları ile birlikte iletilmektedir. Ürününüz kargoya teslim edildikten sonra kargo takip kodunuzunda içinde yer aldığı e-mail ve SMS de sizlere iletilecektir. Kargo takip kodunuzu kullanarak Gönderim sağlanan kargo firmasının web sitesinden kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz.

İkinci bir alternatif olarak ise sisteme üye girişi gerçekleştirerek sipariş izleme bölümünde siparişinizin son durum bilgisini edinebilirsiniz.

Kargom Ne Zaman Elime Ulaşır ?

zumruttasevim.com online mağazasından vermiş olduğunuz siparişler 1-3 iş günü içerisinde hızlıca hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kargoya teslim edilen gönderiler Bursa içi 1 iş günü Bursa Dışı 2 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının Bazı İllerimizin içerisindeki ilçe yada köy beldelerine haftada sadece 1 gün teslimat gerçekleştirmektedir.
Siparişinizin ivedi bir şekilde elinize ulaşması gerektiği durumlarda canlı destek sistemimizden satın almayı düşündüğünüz ürünlerin adını paylaşarak net bir teslimat süresi bilgisini talep edebilirsiniz.

*** Nadirende olsa geçikmelerden dolayı sipariş kargo teslim süreleri gecikebilmektedir. Bu gibi durumlarda müşteri hizmetleri birimimiz sizleri arayarak bilgilendirmektedir.

***Kargo teslimi sonrası ürünlerin size ulaşma süreleri normal şartlar göz önünde bulundurularak belirtilmiştir. İklim koşulları ve olağan üstü durumlarda kargo firmasının ürünleri teslim süreci de değişebilmektedir.

Kapıda Ödeme Yapabilir Miyim ?

Güvenilir Alışverişin adresi zumruttasevim.com beğendiğiniz ürünleri gönül rahatlığı ile sipariş etmenizi ve ürünü teslim alırken kapıda nakit yada kredi kartı ile ödeme gerçekleştirme rahatlığını bir seçenek olarak sizlere sunmaktadır.

Siparişinizi oluştururken kargo seçimi kısmında “Kapıda Nakit Ödeme” seçmeniz gerekmektedir. Kapıda ödeme seçeneği seçildiğinde Ürün Bedellerinize ek olarak 15TL kapıda ödeme masrafı ilave edilmektedir. Bu ücret ürünün taşıma (kargo) ücreti değil; kargo firmasının vermiş olduğu tahsilat hizmeti için gerçekleştirdiği bir kesintidir.

Kargo Ücreti Ne Kadar Öderim ?

https://zumruttasevim.com online mağazamızdan gerçekleştireceğiniz tüm alışverişlerin gönderimi ücretsiz kargo olarak sağlanmaktadır.

Yurt Dışı Siparişlerinde kargo bedeli alıcıya aittir. Siparişinizdeki ürünlerin ağırlığına ve bulunduğunuz Ükeye göre kargo bedeli hesaplaması yapılarak tarafınıza bilgi verilir ve sipariş tutarına kargo bedeli ilave edilir.

İade ve Değişim Süreci

İade ve Değişim Süreci Nasıl İşliyor ?
Ürününüzü teslim aldıktan sonra değişim yada iade talebinizi oluşturmak için faturanızın arka yüzünde bulunan iade ve değişim formunu doldurmanız gereklidir. Sizlere daha doğru ürün ve hizmetleri sağlayabilmemiz adına iade nedeninizi de rica ederiz. İade ve değişim formunda belirtilen anlaşmalı kargolardan bir tanesini seçerek iade ürünü bulunduğunuz yerden aldırabilirsiniz kargo firmasına herhangi bir ödeme gerçekleştirmenize gerek yoktur.

İade ve Değişim İşlemleri için ekstra bir ücret ödemem gerekiyor mu ?
Talep edilen iade ve değişim işlemleri için herhangi bir ekstra ücret ödemeniz gerekmemektedir.İade ve değişim süreçlerinde kargo masrafları Güneş Çeyiz Sandığı tarafından karşılanmaktadır.

Ürünümü İade Ettim Paramı nasıl Geri Alacağım ?
İade yada değişim için geri gönderdiğiniz ürünler incelenerek kullanılmış olmadığı ve ürünün ambalajı ile eksiksiz olduğu teyit edilir. İade Onayından sonra

*Havale ile Ödeme Gerçekleştiren Kullanıcılar
İade yada değişim talebiniz onaylandıktan sonra 2 iş günü içerisinde belirttiğiniz hesap numaralarınıza aktarım sağlanır.

*Kredi Kartı ile Ödeme gerçekleştiren Kullanıcılar
İade yada değişim talebiniz onaylandıktan sonra 2 iş günü içerisinde çekilen tutar kredi kartı hesabınıza geri aktarılır.

*Kapıda Ödeme Gerçekleştiren Kullanıcılar
İade yada değişim talebiniz onaylandıktan sonra 7 iş günü içerisinde belirttiğiniz hesap numaralarınıza aktarım sağlanır.

***Not: Kapıda Ödemeli Sipaişlerin İade Ödemeleri ilgili iş günü süresi dolsun yada dolmasın haftanın sadece Çarşamba günleri yapılmaktadır.
Müşteri Temsilcimiz sipariş teyidi için size ulaşacak ve siparişiniz işleme alınacaktır.