Kredi kartı ile alışveriş yapmak istiyorum.Sitenize ne kadar güvenebilirim?

Sitemizde kredi kartı için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır. Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, bankanın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Söz konusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır. Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.

Ürünü satın aldığımda kaç gün içerisinde kargoyu alabilirim?

Zümrüt Doğaltaş Tespih Aksesuar firması olarak satın aldığınız ürünü anlaşmalı kargo şiketimiz ile 2-3 iş günü içerisinde Türkiye’nin her noktasına ulaştırıyoruz. Tüm alışverişlerinizde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır.Size e-mail olarak göndereceğimiz kargo takip numarası ile kargonuzun nerde olduğunu anında öğrenebilirsiniz.

Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

Beğenmediğiniz ürünü 30 iş günü içerisinde sitemizde yer alan “Cumhuriyet Cd. Demirtaşpaşa Mh. No:60 Osmangazi BURSA” adresine anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığıyla kargo ücreti tarafınızdan karşılanmak koşulu ile gönderebilirsiniz. Ürün tarafımıza ulaştığında ödeme işlemleri hakkında sizlerle irtibata geçilecektir.

Toplu olarak sipariş verirsek indirim yapar mısınız?

Polis okulları, askeri okullar ve diğer özel ve devlet kurumları ile yaptığımız çalışmalarda toplu indirimlerimiz olmaktadır. Eğer siz de toplu sipariş vermek isterseniz şirketimizin sabit numarası ile irtibata geçebilirsiniz.

Garanti ve İade  nasıl oluyor?

Ürünün yanlış kullanımından dolayı ya da kaza sonucu kırılması ve zarar görmesi garanti kapsamı dışındadır. zumruttasevim.com’dan almış olduğunuz bütün ürünlerimize iade garantisi veriyoruz. Bize kargo yoluyla ulaştıracağınız ürünlerin ücretini sizlere iade ediyoruz.