HAKKIMIZDA

ZÜMRÜT DOĞALTAŞ TESPİH AKSESUAR

Doğaltaşlardan gelen sağlık ve güzellik ile doğaltaş aksesuarları üretme gayesiyle 2007 yılında Cumhuriyet Caddesi’nde kurulan ZÜMRÜT DOĞALTAŞ, kuruluşundan bu yana müşterilerinin memnuniyetini misyon edinmiştir. Satışa sunduğu, tamamı doğal taştan üretilen ürünler, yalnız birer aksesuar değil, aynı zamanda zerafetinize ve şıklığınıza bir dokunuştur.

Tasarımlarında estetik ve özgünlüğü ön planda tutan ZÜMRÜT DOĞALTAŞ; kaliteden ödün vermeden, günlük yaşamda kullandığınız aksesuarlara en özel tasarımları kullanarak daha şık ve kullanışlı nesnelere dönüştürüyor. Sektöründe pek çok tasarımın ile yeniliğin öncüsü olan firma, ürünlerinin satışını tüm Türkiye’ye hatta yurt dışına yapmaktadır.

Bu amaç doğrultusunda online satış sitesi zumruttasevim.com ve Cumhuriyet Caddesi’ndeki atölyesinde müşterilerini ağırlamaktadır. Siz değerli müşterilerinin memnuniyetini daima ön planda tutarak; ürünlerindeki kalitesini korumaya ve sektördeki hizmetini sürdürmeye devam edecektir.

Adres:

Cumhuriyet Cd. Demirtaşpaşa Mh. No:60 Osmangazi BURSA

GSM:

+90 0532 644 69 78

Websitemizden beğendiğiniz ürünleri online oluşturarak, sipariş hattımızı arayarak, Whatsapp hattımıza yazarak müşteri temsilcilerimize sipariş verebilirsiniz.

Tüm Kredi Kartları ile Tek Çekim veya Taksitli Ödeme İşlemi Gerçekleştirebilirsiniz.Banka Hesabımıza Havale/ EFT Ödeme seçeneğimiz mevcuttur.

Toptan & Perakende Satışı gerçekleştirilen tüm ürünlerimiz Müşteri Memnuniyeti adına Zümrüt Doğaltaş Koşulsuz Para İadesi ve Değişim Garantisi altındadır.

Online Satış.

Toptan & Perakende