GARANTİ, İADE & DEĞİŞİM KOŞULLARI

– zumruttasevim.com sitesindeki tüm ürünler Zümrüt Doğaltaş Tespih Aksesuar garantisi altındadır. Zümrüt Doğaltaş Tespih Aksesuar; satın aldığınız ürünleri ömür boyu kullanabilmeniz için gerekli olan tüm desteği sağlar.

– Satın aldığınız ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için; Zümrüt Doğaltaş Tespih Aksesuar dışındaki üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşlar tarafından müdahale edilmemesi gerekmektedir. Ürünler üzerinde değişiklik ya da tahribat yapılmış ise; ürün garanti kapsamından çıkar.

– Ürünün yanlış kullanımından dolayı ya da kaza sonucu kırılması ve zarar görmesi garanti kapsamı dışındadır.

– Siparişlerinizi teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerde eksik, hasar ya da hata tespit etmeniz durumunda kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Durumu Zümrüt Doğaltaşa bildiriniz. Gerekli incelemeler sonucu en kısa sürede tarafınıza ulaşılacaktır.

– Siparişinizi iptal ve iade etmek için online destek hattımızdan veya +90 0532 644 69 78 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Ürünün tarafımıza ulaşmasının ardından iade onaylandığında, ürün ücreti 30 gün içerisinde tarafınıza iade edilecektir.

– Müşterilerin özel istekleri doğrultusunda üretilen ya da üzerinde değişiklik yapılan ürünler ‘kişiye özel’ hale dönüştürüldüğünden, bu tür ürünlerde iade ve değişim yapılmamaktadır.

– “İndirimdekiler” kategorisinde yer alan ürünlerde iade ve değişim yapılamamaktadır.

– Kapıda ödeme ile yaptığınız alışverişlerde 9,90 TL “kapıda ödeme hizmet bedeli” ödemeniz gerekir. Bu bedel kargo şirketi tarafından, ürün bedelini bize aktarma hizmeti verdiği için alınmaktadır. Sipariş iptal & iade işlemlerinde bu bedel Zümrüt Doğaltaş tarafından karşılanmaz.

– Satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde online destek bölümünden veya
+90 0532 644 69 78 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Hatalı ürün, onayın ardından yenisi ile değiştirilir. Ürünün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 30 günlük süre içerisinde kullanılmışsa iade ve değişim gerçekleşmez.

– İade etmek istediğiniz ürünlerin, size gönderilen şekliyle, teslimat tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ürün, fatura, irsaliye, sertifika, ambalaj ve diğer tüm evrak/materyallerin eksiksiz ve hasarsız şekilde herhangi bir MNG Kargo şubesinden “Zümrüt Doğaltaş Tespih Aksesuar” adına veya aşağıda bulunan adrese gönderilmesi gerekir:

Cumhuriyet Cd. Demirtaşpaşa Mh.
No:60 Osmangazi / BURSA
Firma Ünvanı: Zümrüt Doğaltaş Tespih Aksesuar

Ürün iade ve değişim şartlarında 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında kanun gereği uygulamalar esas alınmıştır.